OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21. Niedziela Zwykła, 25 sierpnia 2024 r

1. Dziś w kalendarzu liturgicznym dwudziesta pierwsza niedziela zwykła. Przypominamy, że przez całe wakacje nie ma Mszy niedzielnej o godz. 13.30. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II dziś o 17.30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi: od poniedziałku do soboty, od godz. 17.00 do 18.00. W sobotę zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

3. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w poniedziałek. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Podczas Mszy odnowimy Akt Zawierzenia Matce Bożej.

4. Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.

5. Nabożeństwo o pokój za wstawiennictwem bł. męczenników Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego, w piątek o godz. 17.30.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą września. Mszą o godz. 10.30 chcemy wkroczyć w nowy rok szkolno – katechetyczny. Będziemy prosić o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz. 13.30. O godz. 15.00 adorację poprowadzi Grupa modlitwy św. o. Pio. Adoracja potrwa do zmiany tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00, po niej Nieszpory o godz. 17.30.

7. Parafialny Zespół Caritas, w przyszłą niedzielę, przeprowadzi zbiórkę do skrzynek wystawionych przed ołtarzem, na rzecz swoich podopiecznych. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.

8. Wrocławskie Dni Duszpasterskie organizowane przed Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu, odbędą się w dniach 27-28 sierpnia 2024 r., pod hasłem: Panie, naucz nas się modlić. Szczegółowy program znajduje się na stronie internetowej PWT.