OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20. Niedziela Zwykła, 18 sierpnia 2024 r.

1.  Dziś w kalendarzu liturgicznym dwudziesta niedziela zwykła. Przypominamy, że przez całe wakacje nie ma Mszy niedzielnej o godz. 13.30. Nabożeństwo do św. Ojca Pio dziś o 17.30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi: od poniedziałku do soboty, od godz. 17.00 do 18.00.

3. Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.30.

4. Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin, Opiekunów i Przyjaciół do Henrykowa odbędzie się w najbliższą sobotę. Więcej informacji na stronie internetowej parafii. Jest to również święto św. Bartłomieja Apostoła.

5. Msza Święta pożegnalna naszych Księży Wikariuszy: Ks. Marcina Danielczuka i Ks. Marcina Kamieniaka zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy w ich intencji.

6. Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu, w przyszłą niedzielę o godz. 12.00. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy wieczornej.