OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela Wielkanocna, 21 kwietnia 2024

1. Dziś czwarta Niedziela Wielkanocna, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy nią Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

2. Dziś po Mszy Św. o godz. 13.30 obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci przeżywających w tym roku Rocznicę I Komunii Św.

3. Członków nowej Rady Parafialnej zapraszamy dziś na obowiązkowe spotkanie o godz. 15.00 w Klubie Seniora.

4. Nabożeństwo ku czci św. o. Pio dziś o godz. 17.30.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z okazją do spowiedzi, od poniedziałku do soboty od godz. 17.00 do 18.00.

6. Rejonowe spotkanie Parafialnych Zespołów Presynodalnych w poniedziałek, 22 kwietnia, o godz. 19.00 w Parafii p.w. św. Maurycego przy ul. Traugutta.

7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek o godz. 19.00 w Klubie Seniora.

8. We wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

9. W środę, 24 kwietnia, przypada 2. Rocznica konsekracji biskupiej ks. bpa Macieja Małygi. Zachęcamy do modlitwy w intencji biskupa pomocniczego naszej archidiecezji.

10. Spotkanie Klubu Seniora w środę o godz. 15.00.

11. Godzinki i nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.20.

12. W czwartek przypada święto św. Marka Ewangelisty.

13. W piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo o pokój za wstawiennictwem bł. męczenników Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego, a po nim na koronkę do Bożego miłosierdzia.

14. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w piątek o godz. 18.45 w kościele.

15. Spotkanie Parafialnej Grupy Młodzieżowej w piątek o godz. 18.45 w salce na plebani.

16. W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy o godz. 13.30, udzielimy Chrztu dzieciom. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczornej Mszy Św.

17. W przyszłą niedzielę, 28 kwietnia po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Koncert pieśni maryjnych i patriotycznych w wykonaniu Zespołu z Białorusi.

18. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę na potrzeby naszego kościoła.

19. Zapraszamy młodzież do udziału w Spotkaniu Młodych w Lednicy. Wyjazd w sobotę, 1 czerwca, o godz. 8.00, powrót w niedzielę rano około godz. 5.00. Koszt wyjazdu 100 zł. Zapisy do 28 kwietnia w zakrystii u ks. Dawida.