OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 Niedziela Zwykła, 15 września 2024 r.

1.  Dziś dwudziesta czwarta niedziela zwykła. Nabożeństwo do św. Ojca Pio o 17.30. Parafialna Grupa Młodzieżowa rozprowadza zakładki do książek z cytatami św. Augustyna oraz logiem naszej parafii. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży.

2. Księga Intencji Mszalnych na 2025 rok jest już dostępna. Osoby zainteresowane zamówieniem Mszy gregoriańskich zapraszamy do kancelarii parafialnej w każdą środę.

3. Zapisy dzieci z klas pierwszych, które przystąpią w naszej Parafii do I Komunii w klasie trzeciej, odbędą się dzisiaj, po Mszy o godz. 10.30 w salce w arkadach, z tyłu kościoła. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii odbędzie się również dzisiaj, po Mszy o godz. 13.30. Podczas spotkania zostanie podany termin uroczystości.

4. Żywy Różaniec, zaprasza na spotkanie w czwartek, po Mszy Św. wieczornej do Klubu Seniora.

5. Organizujemy wyjazd młodzieży na Spotkanie Młodych z naszej Archidiecezji na górze Ślęży, w sobotę, 21 września. Zapisy zamykamy dzisiaj. Szczegóły w zakrystii u ks. Dawida.

6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy na zbiórkę w piątek. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 18.00. Panów, którzy chcieliby wstąpić do Służby Liturgicznej Dorosłych, prosimy o zgłaszanie się do ks. Andrzeja.

7. Organizujemy wyjazd na Jasną Górę na czuwanie naszej Archidiecezji, które odbędzie się w piątek 20 września. Wyjazd o godz. 12.00. Uczestniczyć będziemy w Drodze Krzyżowej o godz. 16.45, we Mszy o godz. 18.30, Różańcu i Apelu Jasnogórskim, po którym nastąpi powrót. Zapisy w zakrystii do środy, koszt wyjazdu 100 zł. Szczegóły u ks. Wojciecha.

8. Zakon Rycerski Świętego Grobu w Jerozolimie, w przyszłą niedzielę, będzie kwestować przed kościołem na rzecz pomocy humanitarnej dla chrześcijan w Ziemi Świętej. Ofiary zostaną przekazane za pośrednictwem Watykanu do Łacińskiego Patriarchatu Jerozolimy.

9. Chrzest Święty dzieci, w przyszłą niedzielę, o godz. 13.30. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po wieczornej Mszy Św.

10. Spotkania formacyjne dla młodzieży z klas 6, 7 i 8, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, rozpoczną się w październiku.

11. Przygotowanie osób dorosłych do Sakramentu Bierzmowania w naszej Archidiecezji rozpocznie się 24 września i potrwa do grudnia. Szczegóły na stronie Ośrodka Przygotowań.

12. W gablocie oraz na stronie internetowej parafii zostały zamieszczone Ogłoszenia Stałe. Dotyczą one nabożeństw, spotkań, wydarzeń, które odbywają się w stałych terminach. Będą przypominane podczas ogłoszeń raz w miesiącu.